Le parkour Slovakia-Rača

Le Parkour ! RACA !

Náštevnosť

TOPlist

Náštevná kniha

Anketa

Diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "8285":
Arkadiusz
Když chcete půjčku

Zadlužení s rozumem www.ihned-pujcka.cz/pujcka-ihned-do-150-tisic-online.php půjčka online
leparkourle
moj web- http://leparkourle.webnode.sk/o-nas/smileysmiley
Parkysis
http://parkoour.mypage.cz/
Prepeličiak
Zdravym chalani, vsetky vase videa som sice nevidel, ale chcel som sa spitat ci este skacete, hlavne ty v ZnH, lebo tam mam rodinu a na Jar by som tam aj skocil... PLS odpiste
jo tohle je pro ty co si chcou videlat na hadry n parkour a nemam nane snadno a rychle funguje jinak je parkour good taky skacu
Výdělek peněz na internetu snadno a rychle.

Konečně jsem po měsíci pochopil jak vydělat na internetu peníze (zdá se že je to složité ,ale ve skutečnosti je to velice jednoduché ,protože vám ze vším pomůžu.)

O firmě

Bux.to je britská firma, která se zabývá internetovou reklamou. A v tomto odvětví je největší. Firmy jí platí za to že jim zvyšuje návštěvnost webových stránek. Ptáte se proč? Čím vyšší návštěvnost stránek, tím větší zviditelnění a přední příčky ve vyhledávačích. Když se nad tím zamyslíte je to chytře vymyšleno.

Jak to funguje?

Jak už jsem psal celé je to o reklamě. Proto za každé kliknutí na stránky oněch firem dostáváte peníze a to 0,01$ za klik. Na těchto stránkách musíte setrvat 30 vteřin (je to hlídáno odpočtem). Během této doby se můžete třeba dívat na jiné stránky prostě cokoliv. Odkazy se aktualizují tak 2x denně. To znamená, že budete klikat chvilku ráno a večer. Nezabere Vám to více než 5 minut. Ale z tohoto klikání sami pro sebe moc nevyděláte. V prvé řadě jde o to vydělat prvních 17 dolarů na nákup 15-ti nově přihlášených klikačů, kteří budou vydělávat na Vás a nebo si sehnat klikače tak ,jak to dělám právě teď já . Za každé kliknutí na stránku dostanete to samé jako Váš zakoupený/nalezený klikač. To znamená, že najednou Vám budou peníze naskakovat 15x rychleji. Počet zakoupených klikačů není omezen. Viděl jsem statistiky výplat některých borců a ti si měsíčně přišli třeba na 3000$. Podle kurzu k 10.9.09 to vychází na 54 000kč. Tím samozřejmě nechci říct, že budete mít hned takovou výplatu. Ale řekněme si upřímně i čtvrtina z této částky je dobrá, co říkáte?

Návod: (nejlepší ,když budete podle jednotlivých bodů číst a hned při tom účet zakládat.)

1. Nejdříve si založte e-mailovou adresu.(Pokud už máte nemusíte zakládat stačí přejít k bodu 3.) ale samozřejmě můžete mít e-mail kdekoliv. Např.na www.seznam.cz (něco@seznam.cz)

2. Zde podle zadaných názvů vyplňte. Opište kód z obrázku a zaškrtněte políčko, že souhlasíte s podmínkami. A dejte založit účet.

3. E-mail založen máte. Teď založíme bezplatné konto, na které Vám budou chodit peníze. Klikněte sem na https://www.alertpay.com/ Nahoře zvolíte „Sign Up“.

4. Zde zadáte tyto údaje: Choose your country - zadáte zemi odkud pocházíte. A zaškrtnete políčko Personal Starter o kousek níž na stránce zmáčknete „next“.

5. Zde vyplníte požadované údaje.

• Křestní jméno

• Příjmení

. Adresu

• Město

• Region

• Poštovní směrovací číslo

. Občanství

• Telefon Domů (nutný zadat nemusí být pravdivý)

. Work Phone - telefon do práce (není potřeba zadávat)

. Mobile Phone- Mobilní telefon (nutno zadat může i nemusí být pravdivý)

. Occupation- zaměstnání

. Datum narození- POZOR! většinou se vám tam vyskytne chyba když dáte next tak dejte D. narození znovu a zase next pak už by to mnělo fungovat

6. Tady zadejte ten email ,který jste si před chvílí založíli př:(Alia@seznam.cz)zvolte si heslo a potvrďte opsáním hesla. Pak Transaction Pin nějaký si vymyslete jen proto kdybyste jsi chtěli vybírat peníze kartou Zvolte si nějakou kontrolní otázku a odpověď. Opište kód a zaškrtněte políčko. Zmáčkněte register.

7. Přijde Vám na zadaný mail zpráva a v ní odkaz na ten klikněte a v nově otevřené stránce zadejte heslo a popřípadě i svůj mail. Tím potvrdíte zřízení bezplatného účtu.

8. Přejděte na stránku www.bux.to (můžete i pomocí tohoto odkazu). Vlevo nahoře stiskněte register.

9. Vyplňte registraci :

• Přihlašov
..
pls podivejte se na http://le-parkour1.webnode.cz/
kokotska raca
vy pojebane deti ani salta neviete len ten maly kokot dzaraty vie aj ked ne na nahy ja a moji bratia VIEMe CISKO. david belle je moj bratranec ta drz picu ty kokot maly staredy.A mojho kamarata Pata je davidko belle brat tak trimte pice kokoti maly

makoss
www.makoss.wbl.sk
mako602
cekujte www.makoss.wbl.sk

1  
2  

 
Banner vytvorený od m1s0